Kaklaraiščiai vyrams

Kaklaraiščiai vyrams Yra 49 prekės(-ių).

Subkategorijos

  • Siauri kaklaraičiai

    Siauri kaklaraiščiai - pats madingiausias ir ryškiausias vyro aprangos aksesuaras. Tai universali aprangos detalė, kadangi siauras kaklaraištis puikiai papuoš kiekvieną vaikiną ir idealiai derės prie visko, nesvarbu ar tai būtų įprastinė apranga ar klasikinis kostiumas. Siauri kaklaraiščiai suteiks įvaizdžiui kontrasto, išskirtinumo, stilingumo, atkreips aplinkinių dėmesį ir padės jums pasijausti madingai.

  • Klasikiniai kaklaraiščiai
    Klasikinio stiliaus kaklaraiščiai - niekada iš mados neišeinantis vyriškas aprangos elementas. Gražūs batai, brangus kostiumas – tai dar ne viskas, tai ko trūksta yra klasikinis kaklaraištis, tad be išimties bet kuris įspūdingai norintis atrodyti vyriškis turėtų turėti jį savo spintoje. Kiekvienas vyras pasirinkęs klasikinį kaklaraištį visada atrodys elegantiškai ir įrodys aplinkiniams, jog turi puikų stilių
  • Kaubojiški kaklaraiščiai

    Nors daugumai gali pasirodyti, kad tokio tipo kaklaraiščiai yra visai nereikalingi ir atgyvenę, tačiau jūs klystate. Tai be galo elegantiškas ir skoningumo aprangai suteikiantis vyriškas aksesuaras, kuris niekada taip ir nebuvo išėjęs iš mados. Kaubojiškus kaklaraiščius puikiausiai galima derinti prie puošnių kostiumų, marškinių ar net džinsų. Jie suteikia originalumo, individualumo ir elegantiškumo, puikiai atspindi kiekvieno vaikino asmenybę.

Rodoma 1 - 24 iš 49 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 49 dalykų