PETELIŠKĖS VYRAMS

PETELIŠKĖS VYRAMS Yra 462 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Spalvingos peteliškės

  Spalvotos peteliškės – aksesuaras, kuris padės bet kokiam vyrui pasijausti ryškiam bei žaviam. Tai tikra puošmena, deranti prie įvairiausios vyriškos aprangos ir suteikianti jai gyvumo bei žaismingumo. Įvairios peteliškių spalvos padės sukurti ekscentrišką įvaizdį ir tikrai neliksite nepastebėtas pilkoje minioje. Su spalvotomis peteliškėmis kiekvienas vyras atrodys žaviai, linksmai bei be abejo puošniai ir stilingai.

 • Vienspalvės peteliškės

  Vienspalvės peteliškės – tai klasikinis ir universalus aksesuaras, kurį kiekvienas vyras privalo turėti savo spintoje, jei nori atrodyti tvarkingai, puošniai bei gražiai. Šios peteliškės tinka prie įvairaus garderobo ir nei vienam džentelmenui tikrai nekils problemų derinant jas net prie spalvingiausios aprangos. Vienspalvės peteliškės suteikia elegancijos ir išskirtinumo. Jos puikiai tinka šventėms, vakarėliams ar pobūviams su draugais.

 • Vienetitinės peteliškės
  Vienetinės peteliškės
 • Geometrinių raštų...

  Geometrinių raštų peteliškės – linksma ir energinga stiliaus detalė, kuri papuoš jus bet kokia proga ar pagyvins jūsų kasdieninę aprangą. Įvairūs raštai padės jums išsiskirti iš minios ir tikrai neliksite nepastebėtas. Šis ypatingas aksesuaras padės jums pasijusti stilingai ir įgausite pasitikėjimo savimi. Jaunatviškam, energingam, vyresniam ar jaunam džentelmenui privalu tokią peteliškę įsigyti.

 • Gėlių raštų peteliškės

  Gėlių raštų peteliškės – tai aksesuaras, suteikiantis jaunatviškumo, linksmumo ir energingumo. Žaismingumu spinduliuojančios gėlėtos peteliškės pagyvins kiekvieno vyro aprangą, leis jam išreikšti save ir pabrėš jo individualumą. Tai puikus mados akcentas, kurį privalo įsigyti kiekvienas vyras, norintis atrodyti stilingai ir patraukti praeivių dėmesį. Gėlėmis išmargintos peteliškės suteiks bet kokiai aprangai charizmos ir neleis likti nepastebėtam.

 • Peteliškės vaikams
  Stilingos ir žaismongos varlyės vaikams.
 • Megztos peteliškės
  Megztos peteliškės vyrams
Rodoma 1 - 24 iš 462 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 462 dalykų