Sąsagos vyrams

Sąsagos vyrams Yra 107 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Teminės sąsagos

  Teminės sąsagos – išskirtinis papuošalas, kuris papuoš bet kurio vyro marškinius įvairiausiomis progomis. Būtent šis aksesuaras leis jums atrodyti išskirtinai, subtiliai ir solidžiai. Teminės sąsagos pabrėš jūsų individualumą, kadangi yra sukurtos pagal įvairias tematikas ar paskirtis. Įvairūs inicialai, ženklai ar raštai išpildys kiekvieno vyro norus ar atitiks mėgiamą mados skonį. Plati pasiūla garantuoja, kad rasite tai, kas Jums tinka labiausiai.

 • Sąsagos profesijoms

  Jeigu norite pabrėžti savo profesiją ir tuo pačiu pasijausti ypatingas, tokiu atveju sąsagos profesijoms Jums yra geriausias pasirinkimas. Nuo tradiciškiausių profesijų, kurios ilgus metus džiugina žmones iki kiek neįprastesnių, kurias lėmė XXI amžiaus gyvenimo ritmas. Platus pasirinkimas padės atrasti tokias, kurios Jums tinka labiausiai ir padės pasipuošti kiekvieną dieną keliaujant į mylimą darbą.

 • Sąsagos hobiams

  Jeigu turite kokių nors išskirtinių hobių ir norite, kad jie Jus lydėtų kiekvieną dieną, tokiu atveju sąsagos hobiams – geriausias pasirinkimas. Jos išskirtinės, unikalios ir tuo pačiu individualios. Sąsagos hobiams ne tik parodys Jūsų pomėgius, tačiau taip pat padės susikurti išskirtinai gražų stilių. Platus pasirinkimas mūsų prekybos vietoje garantuoja, kad kiekvienas atras tai, kas jam tinka labiausiai.

 • Sąsagos mašinų mylėtojams

  Jeigu esate tikras automanas ir neįsivaizduojate gyvenimo be transporto priemonės, tuomet sąsagos mašinų mylėtojams turi būti neatsiejama Jūsų garderobo dalis. Nuo klasikinių markių, kurios mus džiugina jau ne vieną šimtmetį iki pačių naujausių transporto priemonių, kurios gali puošti jūsų aprangą. Juk parodyti savo meilę transporto priemonėms galima ne tik perkant jas, tačiau ir kolekcionuojant vyrišką aksesuarą – sąsagas.

 • Sąsagos filmų mylėtojams

  Daugelis šiuolaikinių žmonių sutinka, kad nieko nėra šauniau kaip vakarą praleisti žiūrint įdomiausius filmus. Nebereikia eiti į kino teatrą norint susipažinti su repertuaru – viskas yra Jūsų internete. O jeigu norite dar labiau pabrėžti meilę filmams – sąsagos filmų mylėtojams turėtų būti Jūsų pasirinkimas. Nuo paprasčiausių iki pačių įmantriausių sąsagų, kurios puikiai tinka tiek kasdienai, tiek norint pasipuošti.

 • Klasikinės sąsagos
  Klasikinės sąsagos – universalus ir elegantiškas papuošalas. Tai puikus marškinių rankovių sagų pakaitalas. Su šiomis sąsagomis kiekvienas vyras pasijus madingai ir elegantiškai. Klasikinės sąsagos suteiks jūsų įvaizdžiui užbaigtumo ir solidumo. Jos puikiai tiks tiek formaliems, tiek kasdieniniams susitikimams. Šis papuošalas pagyvins jūsų stilių ir nepriekaištingai atrodys ir su smokingu, ir su kostiumu ir darbe, ir šventėje
 • Spalvotos sąsagos
  Spalvotos sąsagos - ryški ir žaisminga stiliaus detalė tinkanti džentelmenui, norinčiam atrodyti išskirtinai. Tai tikra puošmena, pagyvinanti vyro stilių ir papuošianti jo rankas. Kiekvienas savimi pasitikintis vaikinas turėtų tokias turėti, kadangi jos suteikia bet kokiai aprangai nemažai žavesio, puikiai dera prie įvairiausių marškinių ir kaklaraiščių. Ryškios sąsagų spalvos pripildys jūsų įvaizdį individualumu ir gera nuotaika
 • Sąsagos su akmenėliais

  Sąsagos su akmenimis – prašmatnus ir prabangiai atrodantis vyriškų marškinių papuošalas. Prabangiausi ir įvairiais raštais raižyti akmenys tikrai padės kiekvienam pabrėžti eleganciją ir subtilumą. Tai tikras aukštuomenės atributas, kuris neleis jums likti nepastebėtiems. Tviskančios prabanga ir gera kokybe sąsagos su akmenimis bet kokiam kostiumui suteiks individualumo, asmeniškumo atspalvį ir leis atrodyti ypač prabangiai ir stilingai.

Rodoma 1 - 24 iš 107 dalykų
Rodoma 1 - 24 iš 107 dalykų