All Blog News>Siauras ar klasikinis kaklaraištis?

Siauras ar klasikinis kaklaraištis?

Siauras ar klasikinis kaklaraištis?

Siauras ar klasikinis kaklaraištis?


Kas yra vyras? Koks yra vyriškas vyras? Kokie aksesuarai geriausiai geba atskleisti vyriškumą ir ar apskritai aksesuarai vyrams yra reikalingi? Klausimų daug, o atsakymas yra vienas ir labai paprastas. Tinkamai pasirinktas ir priderintas aksesuaras visada bus stilingas ir funkcionalus sprendimas. Kaklaraištis – vienas iš svarbiausių aksesuarų. Jeigu vyras nori pabrėžti savo vyriškumą – jis būtinas. Tiesa, pasirinkimų tiek daug, kad kyla klausimas – koks geriausias?

http://ladys-journal.com/files/55/318027/353123.jpg

Švenčių metu dažniausiai svarstoma tarp siauro ir klasikinio kaklaraiščio. Žinoma, yra kur kas daugiau pasirinkimo galimybių, tačiau būtent šios dvi dažniausiai aptariamos. Aišku, pasirinkimas varijuoja priklausomai nuo to, kokia bus Jūsų apranga ir net kokia yra Jūsų figūra. Kas ir koks tinka labiausiai – skaitykite toliau.

Siauras kaklaraištis

Daugelis juos lygina su meksikietiškomis juostomis, kurios dažniausiai rišamos po kaklu. Panašumų yra, tačiau pagrindinis skirtumas tas, kad minėtos juostos dažniausiai būna raštuotos tautiniais nėriniais, o siauras kaklaraištis būna toks, kad vyrui suteiktų solidumo. Jeigu turite tik vieną vienetą – jis neabejotinai turėtų būti juodos spalvos, kadangi puikiai tinka prie bet kokių drabužių. Atrodo vyriškai ir skoningai. Žinoma, kaip ir moterys turi kelias poras batų, lygiai taip pat ir vyrams reiktų kelių siaurų kaklaraiščių, kad prie skirtingos aprangos galėtų pasirinkti labiausiai tinkamą variantą. Siauras kaklaraištis labai pasitarnauja tuomet, kai vyras yra žemas. Tuomet tokie ilgi aksesuarai vizualiai sukuria aukštumo įspūdį. Taip pat jie tinka ne prie bet kokio kostiumo. Siauri kaklaraiščiai negali būti dėvimi prie frako. Tokiu atveju labiausiai tinka peteliškė apskritai. Taip pat ant labai stambių žmonių šio tipo kaklaraištis paprasčiausiai pranyksta, tad ne visada geras pasirinkimas.

Klasikinis kaklaraištis

Jis Lietuvoje kur kas labiau paplitęs. Kodėl? Paprasčiausiai lietuviai vyrai negeba pasigirti stiliaus pojūčių, tad jie labai dažnai perka taip, kas yra pripažinta kaip paprasčiausiai tinkama. Įprasti kaklaraiščiai kur kas paprasčiau derinami. Juolab, jie labai puikiai atrodo ne tik prie kostiumo, tačiau tuo pačiu ir vienų marškinukų, liemenės ir megztuko. Rodos, tokia smulkmena, o geba labai papuošti vyrą. Klasikiniai kaklaraiščiai – niekada nepamirštanti klasika, tad jau vien juos pasirinkus atrodysite gražiai. Nevertėtų spintoje turėti vien tik tamsių spalvų aksesuarus. Jeigu mokėsite suderinti – jums puikiai tiks net ir gal iš pirmo žvilgsnio kiek vaikiški, tačiau tikrai skoningi kaklaraiščiai.

http://www.swo.lt/wp-content/uploads/2010/04/1.jpg

Vienas aksesuaras gali visiškai pakeisti stilių. Žinoma, atrodyti skoningai pavyks tik tuomet. Jeigu suderinsite stiliaus smulkmenas.