All Blog News>Vestuvės: kaklaraiščiai ar peteliškės?

Vestuvės: kaklaraiščiai ar peteliškės?

Vestuvės: kaklaraiščiai ar peteliškės?

Vestuvės: kaklaraiščiai ar peteliškės?


Lietuvoje kaklaraiščiai yra kur kas populiaresni nei varlytės, tačiau įdomu tai, kad labiau išsilavinę asmenys mieliau renkasi peteliškes. Žinoma, greta jos turi ir daugiau pliusų, kurie paskatina pasirinkimą. Artėjant vestuvėms kyla klausimas – kurį vyrišką aksesuarą pasirinkti. Mūsų darbas – Jums padėti, o dėl galutinio rezultato nuspręsite patys.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/05/Tie-knot-examples.png

Peteliškės: kodėl verta jas dėvėti per vestuves?

Per vestuves – vyriškas kaklo papuošalas toli gražu nėra vienintelis aksesuaras. Reikia būtinai pagalvoti ir apie tinkamus batus, ir nosinaitę į švarką ir kelias kitas smulkmenas, kurios padės vyrui atrodyti ir skolininkai, ir oficialiai. Peteliškės dažniausiai dėvimos su fraku. Tiesa, puikiai tinka ir paprasčiausio kostiumo.

  1. Peteliškės puikiai tinka visiems. Taigi, jokio skirtumo koks Jūsų ūgis, ar kokios yra pilvo matmenys – pasirinktas aksesuaras atrodys gražiai. Štai kaklaraištį reikia derinti prie pačio vyro išvaizdos.

  2. Peteliškės labai puikiai „atlaiko“ visą vakarą. Nereikia baimintis, kad jos susilamdys ar panašiai. Kad ir kaip vyras intensyviai šoktų – jam negresia po tam tikrų veiksmų atrodyti nebegražiai.

  3. Kadangi šis aksesuaras yra gana mažas – rekomenduojame pasirinkti ryškių spalvų peteliškę. Žinoma, savo spalva ji turi derėti prie nuotakos suknelės. Atrodys tikrai labai gražiai ir skoningai. O kuomet pasiūla tokia plati – kiekvienas atras tai, kas labiausiai tinka.

Kaklaraiščiai: kodėl verta juos dėvėti per vestuves?

Jeigu nežinote, ar peteliškė jums tinka – tokiu atveju reikia pagalvoti apie kaklaraištį. Pastarieji Lietuvoje populiaresni, tačiau tai kas madinga – nebūtinai geriau. Svarbiausia, kad aksesuaras tiktų konkrečiam vyrui.

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/9e/Bow-tie-colour-isolated.jpg

  1. Su kaklaraiščiais daugelis vyrų yra susipažinę kur kas artimiau, tad ieškant aksesuaro jiems nereikia skirti daug laiko. Tiesa, reikia nepamiršti to, kad dažniausiai vestuvių aprangos detales renkasi moterys, tad šiuo atveju kaip ir jokio skirtumo, ką vyras ryšės po kaklu.

  2. Šis vyriškas aksesuaras taip pat puikiai tinka prie bet kokio kostiumo. Svarbiausia, kad spalviniu aspektu viskas tarpusavyje derėtų.

  3. Kaklaraištis daugiau suteikia oficialumo, kai tuo tarpu peteliškė – žaismingumo. Šiuo atveju kiekvienas vyras gali pasirinkti tai, kas jam labiausiai tinka ir kas geriau atskleidžia jo asmenybę.

Vestuvių dieną svarbiausia yra vyro emocijos ir jausmai, o ne aksesuaras. Visgi, atrodyti gražiai reikia. Jeigu aplinkiniai į išvaizdą neatkreips dėmesio, tai pats gailėsitės, kad nuotraukose neatrodote gražiai. Jeigu kiekvieną dieną dėvite kaklaraištį – dėvėkite peteliškė. Bus kažkas naujo ypatingos dienos proga.